Contactgegevens

Tickets Box Office Sylvia van den Berg sylvia@metropool.nl
Preproductie Doménique Gerrits domenique@metropool.nl
Programmering algemeen  Frank Satink programmering@metropool.nl
Programmering regionaal Adri Karsenberg indelift@metropool.nl

 

   
Manager programma & marketing
+ publieksverhuur
Guido de Jongh guido@metropool.nl
Manager hospitality & horeca
+ besloten verhuur
Anjo Ordelman anjo@metropool.nl
Manager productie & facilitair Michiel Toenink michiel@metropool.nl
     
Marketing & publiciteit Steven Hignell steven@metropool.nl
Marketing & publiciteit Rick Escher rick@metropool.nl
Techniek Twan Schipper techniek@metropool.nl
Vrijwilligerscoördinatie Tineke Klamer tineke@metropool.nl
Financiële administratie    Oscar Persijn oscar@metropool.nl
     
Directie - bestuur Johan de Jong johan@metropool.nl

 


Maandag t/m vrijdag zijn wij telefonisch bereikbaar tussen 9:00 en 18:00 uur en tijdens activiteiten

Voor onze kassa en vragen over een concert kun je dinsdag t/m vrijdag tussen 12:30 en 17:30 uur bellen naar Metropool, of een e-mail sturen naar productie@metropool.nl

 

Voor oefenruimtes kun je mailen naar oefenruimte@metropool.nl

 


Poppodium Metropool
Industrieplein 10
7553 LL Hengelo
T: +31(0)74 243 80 00
 

Rechtspersoon en Bestuur

Stichting Metropool Hengelo is verantwoordelijk voor het beheer en exploitatie van Metropool. Inschrijving KvK 41030916.