maart
| Z | M | D | W | D | V | Z |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
| 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 | 31 |
Spinnin' feat. Sticks A.R.T
16/9
Attack of The New Generation:
DJ Contest
Grooves That Make You Move:
DJ Lu-chi'sz DJ Panic DJ C-Ment
UITVERKOCHT!:
Alain Clark
Comedy Cafe on Tour:
Martijn Oosterhuis Thijs Kemperink
The Clash of the coverbands - halve finale
25/9
Smooth Jazz Festival:
Chieli Minucci Tom Braxton Bob Bladwin
Fun Lovin' Criminals (USA)
29/9MuziekQuiz
1/10Spinnin' feat. Fresku
2/10
3FM Presents::
Jacqueline Govaert
Basgitaarforum presents::
BGF Meeting
90's NOW!
8/10
Birth of Joy + :
The Doors - When you 're strange.
Tristania (NOR) & Asrai & Unsun
9/10Bertolf
13/10Abel
15/10Army of Horror
15/10The Clash of the coverbands - halve finale
16/10
Attack of The New Generation:
A Hardcore Fright Night
Ladysmith Black Mambazo (SA)
23/10Stevie Ann
23/10
Twidl XL:
Jan Liefhebber Acid Junkies Miss Djax
Waylon
30/10
Go Back To The Zoo:
UITVERKOCHT
Lee Ritenour
5/11Maceo Parker (USA)
6/11Shane Shu
10/11Jack Parow
11/11Beth Hart
12/11
We Are Techno:
Jan Liefhebber
Mother's Finest
17/11Ryan Shaw
19/11Make Believe Kensington
20/11Schradinova
21/11
Concord Pipe Band:
Tuanti Live!
U2two:
Tribute Boy to Horizon Tour
A Silent Express
4/12Speelman & Speelman
4/12Living Colour
11/12Di-rect
17/12The Q4
26/1The Blind Boys of Alabama
| Entree vvk: | € 7,00 | Zaal: | Het Paradijs | |
| Aan de deur: | € 8,00 | Deur open: | 20: 30 | |
| CJP/CKV: | € 7,00 | Aanvang: | 21: 00 | Tickets |
Symon
+ The Kings of Oblivion
za 20/3/2010
Pop/Rock met alternatief randje
De van oorsprong Duitse singer-songwriter studeerde in 2007 af aan het Conservatorium in Amsterdam. Met het nummer ’Superstitious’ werd hij in 2008 Serious Talent op 3FM en won hij met datzelfde nummer op Radio 2 de Car Classics Composition Competition. Op ’1 + 1=3’ ontpopt Binkenborn zich als een echt gevoelsmens. Het album kent een grote variatie: van gedreven, dansbare indierock tot prachtige ballades en solide poprocktracks. Die afwisseling vindt zijn oorsprong in het gevoelsleven van Binkenborn. "Ik schrijf muziek om mezelf kritisch te bekijken, Dat doe ik omdat ik mezelf beter wil ervaren en daardoor verder kan groeien. Natuurlijk, ik probeer een goed mens te zijn, maar net als alle anderen heb ik ook een donkere kant die er af en toe uisteekt. Dat uit zich heel erg op deze plaat."
Hij was onlangs in De Wereld Draait Door ( Zie filmpje linksboven ) en zijn nieuwe single komt eraan!

The Kings of Oblivion
The Kings Of Oblivion is een rockende 5 mans formatie met Rik Kaez aan het roer. Deze singer/songwriter (winnaar Oogst van Overijssel) voelde zich eenzaam op het podium als solo-artiest en had trek om met een eigen band te spelen. Gitarist Jan Broeze en Rik hebben al in een eerdere band door Europa getoerd en zijn elkaar nooit uit het oog verloren. Ook long-time-friend Clive Martin was enthousiast en draagt de bas. Via theaterprojecten kwam Rik in contact met drummer Adri Karsenberg (Fratsen en Krang) en klavierkompaan Douwe Tilstra.
Al snel bleek dat de muzieksmaak en humor vele overeenkomsten kenden en de creatieve vonk sloeg dan ook snel over. Nu dwalen deze vijf jongens samen in het doolhof van de rock’n’roll. Elk nummer is een nieuw avontuur. Grenzen en uitersten worden gezocht; edgy, intens en beeldend. Scherp als The Police, aangrijpend als Neil Young, ruw als Nirvana, veranderlijk als Beck en dreigend als een Tarantino film





